Blog menu

Ostatnie posty

Latest comments

 • Piękne i dojrzałe wypowiedzi, stale wzmacniana siła...

popularne posty

 • Jak być bardziej fotogenicznym, czyli jak dobrze wyglądać na zdjęciach?
  Jak być bardziej fotogenicznym, czyli jak dobrze wyglądać na zdjęciach?
  106917 wyświetleń

  Może kiedyś słyszałyście teorię: „Nie ma ludzi niefotogenicznych, są tylko źle sfotografowani”. Czy to stwierdzenie ma sens? I tak , i nie.

  Czytaj więcej
 • Co ubrać na chrzciny będąc plus size
  Co ubrać na chrzciny będąc plus size
  12713 wyświetleń

  Chrzciny to wyjątkowa okazja i niezwykle istotny dzień w życiu każdej matki i jej dziecka. Pieczołowicie przygotowując się do tego wydarzenia nie powinnyśmy jednak zapominać o tym, że choć maleństwo jest wtedy najważniejsze, również i my musimy zadbać o nasz wygląd, by czuć się w wybranej kreacji nie tylko wygodnie, ale również i modnie.

  Czytaj więcej
 • TYPY SYLWETKI PLUS SIZE - GRUSZKA
  TYPY SYLWETKI PLUS SIZE - GRUSZKA
  11113 wyświetleń

  Sprawdziłaś swoje cechy charakterystyczne i najbliżej ci do sylwetki typu „gruszka”? Przyjrzyjmy się zatem czego warto unikać, a na co konsekwentnie "polować" na zakupach. 

  Czytaj więcej
 • Sylwetki plus size
  Sylwetki plus size
  9784 wyświetleń

  Jaki jest ideał kobiety? Zapamiętajcie raz na zawsze – ideał kobiety nie istnieje! I nie ważne czy masz rozmiar 34, czy może 54. Zapraszamy do przeczytania pierwszego z cyklu artykułów o sylwetkach plus size. W kolejnych częściach bardziej szczegółowe opisy i porady jakie ubrania najlepiej wybierać będąc posiadaczkę konkretnego typu sylwetki.

  Czytaj więcej
 • Przewodnik o sylwetkach plus size – Jabłko
  Przewodnik o sylwetkach plus size – Jabłko
  6713 wyświetleń

  Nie istnieje sylwetka idealna, ani rozmiar, który cechuje perfekcyjnie piękną kobietę. Niezależnie od tego, czy masz proporcje bliższe klepsydrze, czy też jabłku, czy nosisz rozmiar 38, czy też 48 – jeśli zdasz sobie sprawę z walorów i mankamentów swojego ciała będziesz w stanie tak dobrać ubrania, aby wydobyć ze swojej figury jej najlepsze cechy, równocześnie tuszując te, z których nie jesteś do końca zadowolona.

  Czytaj więcej
 • Modnie na święta w rozmiarze plus size
  Modnie na święta w rozmiarze plus size
  5680 wyświetleń

  Święta Bożego Narodzenia to przede wszystkim rodzinna atmosfera i spokój. To również czas wielkich przygotowań, sprzątanie domu, gotowanie dla bliskich oraz dekorowanie domu.  Szczególnie w tym okresie każda kobieta powinna pamiętać o sobie i o swojej wygodzie, jaką mogą dać jej  eleganckie, stylowe ubrania. Okres świąteczny jest niezwykle wyjątkowy, dlatego wszystkie panie również chce się tak  czuć podczas rodzinnego świętowania przy stole. Modna stylizacja wpłynie pozytywnie na...

  Czytaj więcej
 • Sukienka plus size na komunię
  Sukienka plus size na komunię
  5607 wyświetleń

  Komunia święta to wyjątkowa uroczystość nie tylko dla przystępującego do niej dziecka, ale również jego rodziców i uczestniczących w niej gości. Odświętny charakter tego przyjęcia wymaga od nas eleganckiego stroju, jednak nie znaczy to, że do wyboru masz tylko klasyczne kroje i stonowane kolory. Wręcz przeciwnie – możesz eksperymentować, bawić się kolorami i luźnymi interpretacjami komunijnego outfitu w zależności od tego, jaką rolę pełnisz na komunijnej uroczystości.

  Czytaj więcej
 • Ubraniowe porady dla niskich kobiet
  Ubraniowe porady dla niskich kobiet
  5538 wyświetleń

  Wzrost nie powinien wpędzać nas w kompleksy, jednak niejednokrotnie stanowi dla wielu kobiet plus size poważny problem, szczególnie gdy planują uzupełnić swoją szafę o nowe ubrania. Często okazuje się, że wybrana rzecz jest zwyczajnie nieproporcjonalnie długa, przez co odejmuje kilka, tak przecież dla wielu niższych osób cennych, centymetrów. Istnieje jednak kilka modowych trików, dzięki którym każda niska dziewczyna zmieni swój wzrost w niezaprzeczalny atut!

  Czytaj więcej
 • Letnie kreacje plus size do miasta i na plażę
  Letnie kreacje plus size do miasta i na plażę
  5507 wyświetleń

  Letnie stylizacje to trudny temat. Kiedy nasze termometry wskazują wysokie temperatury dobrze dopasowane ubranie nie jest już tylko kwestią wyglądu, ale również zdrowia i poczucia komfortu. Panie o rozmiarze plus size sięgają po ubrania, które odkryją więcej ciała i dadzą swobodę podczas upałów. Jak wybrać modne sukienki na  lato, które nie będą podkreślać nadmiaru kilogramów? Zawsze chcemy wyglądać atrakcyjnie, bez względu na to czy nasza sylwetka zbliżona jest bardziej do jabłka czy...

  Czytaj więcej
 • Sukienka na wesele
  Sukienka na wesele
  4632 wyświetleń

  Sezon ślubny w pełni. Być może przed Tobą kilka ważnych uroczystości, na których chciałabyś nie tylko dobrze się bawić, ale i dobrze wyglądać. Niezależnie od tego, jaki rozmiar nosisz i czy na jego początku znajduje się “czwórka” czy “piątka” możesz wybrać sukienkę, którą oczarujesz pozostałych gości. Czym się kierować przy zakupie sukienki Size Plus?

  Czytaj więcej
 • Świąteczne stylizacje plus size
  Świąteczne stylizacje plus size
  4619 wyświetleń

  Święta to czas radosnych, pełnych uśmiechu spotkań z najbliższymi, prezentów oraz niezapomnianych chwil spędzonych przy choince. Każda z nas chce w te dni wyglądać bardzo elegancko, a jednocześnie zachwycić swoją perfekcyjną stylizacją rodzinę i znajomych. Jeśli wciąż nie masz pomysłu w jaki sposób ubrać się na świąteczne imprezy, poniżej znajdziesz kilka inspirujących propozycji. Są to zarówno sukienki, jak i komplety spódnic oraz efektownych bluzek. Z pewnością przedstawione pomysły...

  Czytaj więcej
 • Biurowy styl dla kobiet plus size
  Biurowy styl dla kobiet plus size
  4507 wyświetleń

  Nie każda z nas może sobie pozwolić na komfortowy, swobodny ubiór w pracy. Choć biurowy dress code z roku na rok staje się coraz mniej restrykcyjny i często możemy do niego przemycić swój indywidualny styl, nadal wiele firm oczekuje od swoich pracowników nienagannego wyglądu, nie tylko gdy mają oni bezpośredni kontakt z klientem.Możemy w to nie wierzyć i temu zaprzeczać, jednak liczne badania i statystyki wskazują na to, że strój, szczególnie w miejscu pracy, ma ogromne znaczenie i wpływ na...

  Czytaj więcej
Showing 1 to 12 of 61 (6 Pages)