Blog menu

Ostatnie posty

Latest comments

 • Piękne i dojrzałe wypowiedzi, stale wzmacniana siła...

Opublikowane w :"2019 - Październik"

 • Uczymy mężczyzn rozpoznawać kolory
  Uczymy mężczyzn rozpoznawać kolory
  3502 wyświetleń

  Mężczyzna jest jak CMYK – to taka podstawowa skala czterech kolorów. CZTERECH. Kobietę z kolei można porównać do wzornika Pantone, który określa 2161 barw do wyboru, a korzystają z niego projektanci, graficy, drukarnie oraz architekci i wszyscy pracujący z kolorem.

  Czytaj więcej
 • Carmen w Dzień Dobry TVN
  Carmen w Dzień Dobry TVN
  4033 wyświetleń

  Z tematem mody dla krągłych kobiet mierzy się w porannym programie TVN-u niezrównana Ewa Zakrzewska - polska modelka plus size oraz stylistka, znana wielu osobom jako jurorka pierwszej polskiej edycji programu Supermodelka Plus Size, Ewa regularnie udziela porad kobietom, które uważają, że nosząc ubrania w rozmiarze XXL nie mogą czuć się atrakcyjne i podkreślać atutów swojego ciała. Od lat pokazuje, że droga do samoakceptacji jest długa i niekoniecznie polega na tym, by kochać każdy fragment...

  Czytaj więcej
 • Hity na jesienne spacery.
  Hity na jesienne spacery.
  2463 wyświetleń

  Nieuchronnie zbliżamy się do schyłku pięknego, upalnego lata i rozkwitu słonecznej, chłodniejszej jesieni. W związku z tym czas zaopatrzyć się w cieplejsze ubrania. Czytając poniższy tekst dowiesz się, jak znaleźć te najmodniejsze i w najlepszych cenach.

  Czytaj więcej
Showing 1 to 3 of 3 (1 Page)