Jak wszystko się zaczęło?

20inLove to polska marka odzieżowa powstała z myślą o kobietach plus size, które chciałyby w swoich ubraniach czuć się kobieco i wyjątkowo. Stworzyliśmy nasz brand, ponieważ wierzymy w to, że rozmiar nie powinien stanowić żadnego ograniczenia – niezależnie od tego, czy nosisz rozmiar 44, czy 62, czy masz figurę gruszki, czy też jabłka, w naszej ofercie z pewnością znajdziesz coś idealnie dopasowanego do twojej sylwetki.

Uważamy, że moda nie kończy się na rozmiarze L, dlatego postanowiliśmy analizować bieżące trendy w modzie pod kątem sylwetki plus size i na tej podstawie projektować nasze ubrania.

Nasze ubrania szyjemy w Polsce w oparciu o autorskie koncepcje i z materiałów najlepszej jakości.

20inlove-szwalnia  20inlove-projektowanie

Dlaczego 20inLove?

Za angielskojęzyczną nazwą kryje się swoista gra z magiczną liczbą 20. Z jednej strony symbolizuje ona młodzieńczą energię i entuzjazm – gdy mamy dwadzieścia lat wkraczamy w dorosłość, stajemy się samodzielne, podejmujemy własne odpowiedzialne decyzje, ale równocześnie wciąż charakteryzuje nas dziewczęcy urok. Nie bez powodu wiele osób uważa, że to najciekawszy i najszczęśliwszy okres naszego życia.

Z drugiej strony liczba 20 występuje w angielskiej numeracji ubrań – 20 to znane nam dobrze 48. Symbolizuje więc kobiety o rozmiarze plus size.

20inLove stanowi kombinację tych dwóch znaczeń – nasze ubrania są skierowane do kobiet, które noszą rozmiary XL i chciałyby się czuć w nich młodo i kobieco, pragną by biła od nich energia i pewność siebie. Jako 20inLove chcielibyśmy być marką umożliwiającą kobietom – niezależnie od wieku i noszonego rozmiaru – by poczuły się wyjątkowo w tym co noszą.

20inlove-biuro  20inlove-plussize

Jaki jest nasz cel? 

Swoim klientkom oferujemy wszechstronne doradztwo zakupowe naszych stylistów, starając się kształtować postawy pozytywnego odbioru własnego ciała. Udowadniamy, że dzięki dbałości o szczegóły i indywidualnemu podejściu do kwestii dopasowania ubrań, nie istnieje dla nas pojęcie sylwetki, której walorów nie można by podkreślić - specyfikę kroju ubrań dla kobiet o pełnych kształtach poznaliśmy… Od podszewki.
Codziennie dostarczamy też inspiracje z pogranicza mody i stylu życia w ramach multiplatformowych działań blogowych i społecznościowych - jesteśmy bardzo aktywni na Facebooku i Instagramie, gdzie cieszymy się jednymi z największych grup fanów w branży plus size w naszym kraju.