zwrot ico.pngJak zwrócić ubranie lub wymienić na inny rozmiar?

Jeżeli po przymierzeniu w domu ubrania okaże się, że rozmiar lub fason jest nietrafiony, można bez problemu zwrócić do nas zakup. Masz na zwrot  towaru 30 dni. Aby wymienić rozmiar na inny trzeba dokonać zwrotu i złożyć kolejne zamówienie na ubranie w innym rozmiarze.

1) Nie odrywaj dołączonych metek, ubranie może być oczywiście przymierzone, ale musi być nieużywane. Masz 30 dni na zwrot produktów.

2) Wypełnij dołączony do paczki formularz zwrotu.
Upewnij się, że numer konta bankowego jest wpisany poprawnie. Nie zapomnij dopisać numeru zamówienia. PS. Jeżeli okaże się, że w paczce nie ma formularza, możesz go pobrać stąd: FORMULARZ ZWROTU

3) Zapakuj odsyłane ubranie do pudełka/foliopaka.
Zabezpiecz przesyłkę tak, żeby dotarła nieuszkodzona. Możesz odesłać przesyłkę w opakowaniu, w którym przyszła. Możesz też zapakować w inne, jednolite w kolorze opakowanie. Pamiętaj koniecznie, żeby dołączyć wypełniony formularz.

4) Możesz skorzystać z darmowego zwrotu/wymiany paczkomatem
, możesz to zrobić tutaj: DARMOWY ZWROT 20inLOVE

Jak działa darmowy zwrot paczkomatem INPOST:
na podanej powyżej stronie zaznacz sklep 20inlove i kliknij ZWRÓĆ TERAZ. Wypełnij dane i poczekaj na maila potwierdzającego od nas (dostaniesz go maksymalnie następnego dnia roboczego).


Paczkę możesz wysłać z dowolnego paczkomatu INPOST.
Wybierz taki, który masz najbliżej. Kod potrzebny do nadania do nas za darmo paczki dostaniesz mailowo + w wiadomości SMS. WAŻNE: Zapisz kod na paczce w czytelny sposób (pisakiem lub naklej kartkę z kodem). Musisz nadać paczkę w ciągu 3 dni.

Czy mogę zwrócić paczkę w inny sposób? Tak – możesz odesłać do nas paczkę w każdy inny, dowolny sposób, we własnym zakresie (poczta, inny kurier itd.). Kieruj się wtedy punktami od 1 do 3 z powyższych, a następnie dokonaj reszty formalności już w zależności od wybranej, własnej formy wysyłki. Nasz adres to: 20inLove, ul. M.Konopnickiej 16/2, 60-771 Poznań. Inne formy zwrotu niż szybkim zwrotem paczkomatem musisz zrobić na swój koszt. Paczka ze zwrotem musi do nas dotrzeć bezpośrednio na adres siedziby.