zwrot ico.pngJak zwrócić ubranie lub wymienić na inny rozmiar?

Jeżeli po przymierzeniu w domu ubrania okaże się, że rozmiar lub fason jest nietrafiony, można bez problemu zwrócić do nas zakup. Masz na zwrot  towaru 14 dni. Aby wymienić rozmiar na inny trzeba dokonać zwrotu i złożyć kolejne zamówienie na ubranie w innym rozmiarze.

1) Nie odrywaj dołączonych metek, ubranie może być oczywiście przymierzone, ale musi być nieużywane. Masz  14 dni na zwrot produktów.

2) Wypełnij dołączony do paczki formularz zwrotu.
Upewnij się, że numer konta bankowego jest wpisany poprawnie. Nie zapomnij dopisać numeru zamówienia. PS. Jeżeli okaże się, że w paczce nie ma formularza, możesz go pobrać stąd: FORMULARZ ZWROTU

3) Zapakuj odsyłane ubranie do pudełka/foliopaka.
Zabezpiecz przesyłkę tak, żeby dotarła nieuszkodzona. Możesz odesłać przesyłkę w opakowaniu, w którym przyszła. Możesz też zapakować w inne, jednolite w kolorze opakowanie. Pamiętaj koniecznie, żeby dołączyć wypełniony formularz. Adres
: 20inLove, ul. M. Konopnickiej 16/2, 60-771 Poznań

Możesz odesłać do nas paczkę w każdy inny, dowolny sposób, we własnym zakresie (poczta, inny kurier itd.). Kieruj się wtedy punktami od 1 do 3 z powyższych, a następnie dokonaj reszty formalności już w zależności od wybranej, własnej formy wysyłki. Nasz adres to: 20inLove, ul. M.Konopnickiej 16/2, 60-771 Poznań. Paczka ze zwrotem musi do nas dotrzeć bezpośrednio na adres siedziby. Należność za zwrot regulujemy tylko na konto bankowe wskazane w formularzu zwrotu.