Blog menu

Ostatnie posty

Latest comments

 • Piękne i dojrzałe wypowiedzi, stale wzmacniana siła...

Opublikowane w :"2019 - Lipiec"

 • Swoje krągłości zimą ubierz w sukienki
  Swoje krągłości zimą ubierz w sukienki
  2879 wyświetleń

  Moda plus size nie musi być nudna i nieatrakcyjna. Odpowiednio dobrana sukienka może podkreślić atuty sylwetki i stać się ulubionym elementem jesiennej garderoby każdej kobiety. Zimą furorę robią sukienki dzianinowe, ciepłe, za kolano i z długim rękawem. Są gwarancją eleganckiego i profesjonalnego wyglądu, bez względu na rozmiar. W zależności od okazji, sukienka może spełniać rolę stroju biznesowego, jak i ubrania na co dzień, dlatego jest niepodważalną królową zimowych szaf. Po jakie...

  Czytaj więcej
 • Sukienka na wesele
  Sukienka na wesele
  3928 wyświetleń

  Sezon ślubny w pełni. Być może przed Tobą kilka ważnych uroczystości, na których chciałabyś nie tylko dobrze się bawić, ale i dobrze wyglądać. Niezależnie od tego, jaki rozmiar nosisz i czy na jego początku znajduje się “czwórka” czy “piątka” możesz wybrać sukienkę, którą oczarujesz pozostałych gości. Czym się kierować przy zakupie sukienki Size Plus?

  Czytaj więcej
 • Sylwetki plus size
  Sylwetki plus size
  7228 wyświetleń

  Jaki jest ideał kobiety? Zapamiętajcie raz na zawsze – ideał kobiety nie istnieje! I nie ważne czy masz rozmiar 34, czy może 54. Zapraszamy do przeczytania pierwszego z cyklu artykułów o sylwetkach plus size. W kolejnych częściach bardziej szczegółowe opisy i porady jakie ubrania najlepiej wybierać będąc posiadaczkę konkretnego typu sylwetki.

  Czytaj więcej
 • Co ubrać na chrzciny będąc plus size
  Co ubrać na chrzciny będąc plus size
  10218 wyświetleń

  Chrzciny to wyjątkowa okazja i niezwykle istotny dzień w życiu każdej matki i jej dziecka. Pieczołowicie przygotowując się do tego wydarzenia nie powinnyśmy jednak zapominać o tym, że choć maleństwo jest wtedy najważniejsze, również i my musimy zadbać o nasz wygląd, by czuć się w wybranej kreacji nie tylko wygodnie, ale również i modnie.

  Czytaj więcej
 • Sukienka plus size na komunię
  Sukienka plus size na komunię
  4190 wyświetleń

  Komunia święta to wyjątkowa uroczystość nie tylko dla przystępującego do niej dziecka, ale również jego rodziców i uczestniczących w niej gości. Odświętny charakter tego przyjęcia wymaga od nas eleganckiego stroju, jednak nie znaczy to, że do wyboru masz tylko klasyczne kroje i stonowane kolory. Wręcz przeciwnie – możesz eksperymentować, bawić się kolorami i luźnymi interpretacjami komunijnego outfitu w zależności od tego, jaką rolę pełnisz na komunijnej uroczystości.

  Czytaj więcej
 • Jak wybrać dobrą jesienną kurtkę?
  Jak wybrać dobrą jesienną kurtkę?
  1564 wyświetleń

  Jesienno-deszczowy look wcale nie musi być nudny. Udowadniają to projektanci prezentujący nowe kolekcje podczas światowych pokazów mody. Kurtki na jesień 2017 okazują się być niezwykle stylowe i gustowne. Na jaki model się zdecydować? Zapoznaj się z trendami nadchodzącego sezonu i dowiedz się, jak korzystnie uzupełnić szafę w cieplejsze zestawy.

  Czytaj więcej
Showing 1 to 6 of 6 (1 Page)