KOSZTY I FORMY DOSTAWY

CZAS DOSTAWY:

1) W przypadku, kiedy mamy towar na stanie - na karcie produktu, przy konkretnym rozmiarze widnieje wtedy napis "Mamy! Wysyłamy od razu :)". Ubranie jest w takim wypadku wysyłane tego samego, lub następnego dnia.
2) W przypadku, kiedy musimy doszyć ubranie - na karcie produktu, przy konkretnym rozmiarze widnieje wtedy napis "Uszyjemy dla Ciebie max w 5 dni". Ubranie jest w takim wypadku doszywane w ciągu maksymalnie 5 dni i wysyłane. W takim wypadku zamówienie może być realizowane w czasie do 7 dni roboczych (licząc z wysyłką). Zazwyczaj jednak realizowane jest szybciej.3) W przypadku, kiedy część z zamówionych ubrań mamy na stanie, a część będzie doszywana - wtedy realizacja zamówienia trwa, jak w przypadku doszywania - do 7 dni.KOSZT DOSTAWY:

KURIER DHL/ Fedex (czas samego transportu - 24h)

Zamówienia poniżej 200 zł :

o   Płatność z góry – 12,99 zł

o   Płatność z góry (dostawa w godzinach 17-22) – 17,00 zł

o   Płatność za pobraniem – 15,99 zł

o   Płatność za pobraniem (dostawa w godzinach 17-22) – 20,11 zł

Zamówienia powyżej  200 zł :

o   Płatność z góry – 0 zł

o   Płatność z góry (dostawa w godzinach 17-22) – 0 zł

o   Płatność za pobraniem – 0 zł

o   Płatność za pobraniem (dostawa w godzinach 17-22) – 0 złPACZKOMATY INPOST (czas samego transportu - do 48H)

Zamówienia poniżej  200 zł :

o   Płatność z góry – 8,99 zł

Zamówienia powyżej  200 zł :

o   Płatność z góry – 0 zł


 

 

WYSYŁKA ZAGRANICA

Sklep 20inlove wysyła przesyłki za granicę za pośrednictwem firm kurierskich oraz Poczty Polskiej. Koszt wysyłki pojawi się w momencie wybrania kraju, podczas uzupełniania danych adresowych przy dokonywaniu zakupów. 

 

 

CZAS DOSTAWY

 

o   Czas niezbędny do wysyłki produktu do Klienta jest widoczny w zakładce produktu.

o   W przypadku Produktów o różnych terminach dostawy, terminem dostawy jest najdłuższy podany termin widoczny podczas składania zamówienia.

o   Początek biegu terminu dostawy Produktu do Klienta liczy się w następujący sposób: W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektroniczne - od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy / W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności za pobraniem – od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
facebook