zwrot ico.pngJak zwrócić ubranie lub wymienić na inny rozmiar?

Jeżeli po przymierzeniu w domu ubrania okaże się, że rozmiar lub fason jest nietrafiony, można bez problemu zwrócić do nas zakup. Masz na zwrot  towaru 30 dni od momentu, kiedy paczka do Ciebie dotrze. Aby wymienić rozmiar na inny trzeba dokonać zwrotu i złożyć kolejne zamówienie na ubranie w innym rozmiarze.

1) Nie odrywaj dołączonych metek, ubranie może być oczywiście przymierzone, ale musi być nieużywane. Masz 30 dni na zwrot produktów.

2) Wypełnij dołączony do paczki formularz zwrotu.
Upewnij się, że numer konta bankowego jest wpisany poprawnie. Nie zapomnij dopisać numeru zamówienia. PS. Jeżeli okaże się, że w paczce nie ma formularza, możesz go pobrać stąd: FORMULARZ ZWROTU

3) Zapakuj odsyłane ubranie do pudełka.
Zabezpiecz przesyłkę tak, żeby dotarła nieuszkodzona. Możesz odesłać przesyłkę w kartoniku, w którym przyszła. Możesz też zapakować w inne, jednolite w kolorze opakowanie. Pamiętaj koniecznie, żeby dołączyć wypełniony formularz.

4) Zamów naszego kuriera po odbiór Twojej paczki
z dowolnego miejsca! Możesz to zrobić tutaj: ZWROTY 20inLOVEDHL

5) Po wypełnieniu wszystkich danych i wybraniu terminu przyjazdu kuriera
- wydrukuj list przewozowy. List przyjdzie na podanego przez Ciebie maila, możesz też go pobrać klikając niebieski napis "pobierz" z ostatniej zakładki przy zamawianiu kuriera. Wytnij 1 pasek listu przewozowego i przyklej do paczki tak, żeby był widoczny.

6) Jeżeli nie masz możliwości wydrukowania listu przewozowego - zapisz sobie numer zlecenia.
To numer widoczny na liście przewozowym zaraz pod kodem kreskowym.

7) Podaj paczkę kurierowi.
Powinna do nas dotrzeć w ciągu 2 dni roboczych. Możesz sprawdzić, czy dostaliśmy Twój zwrot wpisując numer listu przewozowego tutaj: ŚLEDZENIE PRZESYŁKI DHL

8) KOSZT kuriera to 13,49 zł. Nie musisz jednak płacić kurierowi za przesyłkę kiedy przyjdzie.
Pokryjemy koszt wysyłki i odejmiemy potem 13,49 od kwoty Twojego zwrotu. Zwrot przelejemy na podane przez Ciebie w formularzu konto maksymalnie w 14 dni roboczych od daty, w której przesyłka do nas dotarła.Czy mogę zwrócić paczkę w inny sposób? Tak – możesz odesłać do nas paczkę w każdy inny, dowolny sposób, we własnym zakresie (poczta, inny kurier itd.). Kieruj się wtedy punktami od 1 do 3 z powyższych, a następnie dokonaj reszty formalności już w zależności od wybranej, własnej formy wysyłki. Nasz adres to: 20inLove, ul. M.Konopnickiej 16/2, 60-771 Poznań.