Program afiliacyjny 20inLove

Jesteś Youtuberką, Instagramerką czy Influencerką? A może po prostu lubisz naszą markę i chciałabyś wspomagać jej rozwój czerpiąc z tego wymierne korzyści, polecając nasze produkty w Internecie?

Piękno istnieje w każdym rozmiarze, czasami jednak okazuje się, że nie każdy sklep odzieżowy zdaje sobie z tego sprawę. Właśnie z myślą o nich powstała marka 20inLove.

Sklep 20inLove.pl to miejsce stworzone dla aktywnych, poszukujących swojego stylu a jednocześnie swobody Kobiet w rozmiarach od 42 do 62. Oferta 20inLove jest rezultatem obserwacji bieżących trendów, pomysłów stylistów oraz propozycji projektantów nastawionych na kreowanie mody damskiej dla sylwetki plus-size. W swoim asortymencie stawiamy na różnorodność i bogaty wybór. Znajdziecie tu więc propozycje dla stylu codziennego, a także konfekcję damską o charakterze oficjalnym czy wieczorowym.

Produkty, które znajdziecie w sklepie internetowym 20inlove.pl, świetnie sprawdzą się do promowania w tego typu wpisach blogowych, klipach na Youtube lub postach na Facebooku czy Instagramie:

  • Moda plus-size na każdy dzień
  • Jak dobrać sukienkę do danej okazji?
  • Typy sylwetek i pasujące do nich fasony ubrań
  • Sezonowe odświeżenie garderoby
  • Haule zakupowe
  • Treści szeroko związane z tematyką body positive


Oczywiście, to tylko kilka naszych pomysłów na wkomponowanie linków partnerskich do zamieszczanych przez Was treści. Biorąc pod uwagę szeroki asortyment produktów oferowanych przez naszą markę, Wasza inicjatywa twórcza nie musi obawiać się żadnych ograniczeń!

Kliknij, aby aplikować do programu afiliacyjnego

W tytule wiadomości wpisz AFILIACJA. W treści koniecznie zamieść linki do swojego bloga / kanałów społecznościowych. Możesz opisać krótko jakimi wspólnymi akcjami wyrażasz zainteresowanie.


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
facebook