Blog menu

Ostatnie posty

Latest comments

  • Piękne i dojrzałe wypowiedzi, stale wzmacniana siła...

IMANI GLOW i HOLLY w Dzień Dobry TVN

1964 wyświetleń

IMANI GLOW i HOLLY w Dzień Dobry TVN

Już w czwartek 27 grudnia 2019 w programie śniadaniowym telewizji TVN - Dzień Dobry TVN, w specjalnym świątecznym wydaniu pojawią się nasze dwie piękne sukienki! Karnawałowa IMANI GLOW i nasz absolutny bestseller, pięknie podkreslający krągłości - sukienka HOLLY z zamkiem na dekolcie.

Sukienki te nie są przypadkowym wyborem, bo materiał jest poświęcony podklejaniu biustu specjalnymi taśmami. Technika ta doskonale sprawdzą się w przypadku sukienek z glębokimi dekoltami, które najładniej wyglądają, kiedy nie widać w nich ramiączek od stanika. Temat szczególnie przydatny dla kobiet plus size, które zazwyczaj mają większy biust i już wybór zwykłego, dobrze podtrzymującego piersi biustonosza stanowi wyzwanie. Na szczęście tematem postanowiła się zająć Monika Kołodyńska Lewandowska, czyli BraLady - ekspert z dziedziny brafittingu i stylistka TVN. Brafitterka regularnie pojawia się w cyklu z poradami modowymi dotyczącymi odpowiedniego doboru bielizny. Szczególnie bliski jest jej temat PLUS SIZE.

W programie można zobaczyć nasze dwie sukienki - Imani Glow i Holly Navy, zaprezentowane przez dwie modelki, influencerki PLUS SIZE - curvy.batman oraz blondie_bombers.

Opublikowane w :: Publikacje

zostaw komentarz

Kod